NEW — KLERAL SYSTEM — Orchid Oil

NEW — KLERAL SYSTEM — Orchid Oil

KLERAL SYSTEM презентувала довгоочікувану новинку — серію Orchid Oil Keratin.

Нова серія Orchid Oil Keratin – інноваційна лінія, що містить прокератин і екстракт орхідеї. Прокератин відновлює пошкоджене волосся, а екстракт орхідеї живить і зволожує. Всі продукти не містять парабенів, SLS та SLES і мають більш делікатний склад,
розроблений, щоб уникнути можливого роздратування. Продукти Orchid Oil Keratin підходять для щоденного використання і можуть використовуватися після процедур (фарбування, ботокс, кератин) для зміцнення волосся.

НОВИНКИ, що входять до складу нової серії ORCID OIL:
Ампули з маслом орхідеї 10 мл * 10 шт для насичення волосся кератином.
Нові ампули від Kleral System інтенсивно кондиціонують і реструктурують волосся, живлячи і наповнюючи його кератином. Рекомендується всім типів волосся. Засіб допомагає наповнити волосся природним блиском,
зробити їх більш еластичними та слухняними. Олія орхідеї активно зволожує волосся, зміцнюючи кератинові лусочки.
Спосіб застосування: Вимити волосся очищаючим шампунем Orchid Oil Purifying Shampoo (Шампунь з маслом орхідеї), нанести вміст ампули Orchid oil, масажуючи волосся по всій довжині, щоб воно просочилося.
Комбіноване застосування Шампуня Orchid Oil Purifying Shampoo (очисний шампунь з олією орхідеї) та ампули Orchid-oil дозволяє отримувати чудовий та тривалий результат. Залишити на волоссі на 10 хвилин. Змити.
Orchid Oil Keratin Treatment Cream 500 ml — Лікувальна крем-маска з олією орхідеї та кератином для сухого волосся.
Має кремову структуру та приємний аромат, легко розподіляється по всій довжині.
Насичена формула лікувальної маски забезпечує харчування волосся і прип'ятсвує їх ламкості. Відновлює волосся зсередини, заповнюючи нестачу кератину. Волосся набуває природного блиску, еластичності і пружності.
Спосіб застосування: вимити волосся очищаючим шампунем Purifying з олією орхідеї, нанести маску на волосся по всій довжині. Змити за 10-15 хвилин.
Orchid Oil Keratin Purifying Shampoo 300 ml – Очищаючий шампунь з маслом орхідеї і кератином. Шампунь не містять парабенів, SLS та SLES і має більш делікатний склад, розроблений,
щоб уникнути можливого роздратування. Дбайливо очищає шкіру та волосся, надаючи ефективну оздоровлюючу дію.
Шампунь, що очищає, готує волосся до інтенсивних процедур – нанесення крем-маски Orchid Oil Cream або ампул Orchid Oil. Шампунь містить олію чайного дерева, що ідеально підходить для відновлення балансу шкіри голови.
Завдяки тому, що у складі переважає найніжніша олія орхідеї та натуральні компоненти, шампунь делікатно очищає, зволожує та відновлює сухе волосся, допомагає їм позбутися ламкості та січених кінчиків.
Спосіб застосування: рівномірно нанести на вологе волосся і спінити. Змити за кілька хвилин.
У разі потреби повторити процедуру.
Шампунь Cinq і Havane Gold надійшли в новому обсязі 1000 мл.
Ці продукти можна придбати в салоні Vladislav Zhadenov.

© Copyright 2021 Website Name - All Rights Reserved
Назад
Viber
telegram
instagram
Email
записаться онлайн